Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çizmet Outdoor 3.0

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Rezistente ndaj ujit, të buta dhe të rehatshme çizmet Walkmaxx Outdoor 3.0 do të ju lejojnë të kënaqeni me ajrin e freskët dhe janë të pershtatshme edhe gjatë kushteve të këqija të motit. Të përkryera për njerëzit që adhurojnë të qëndrojnë jashtë - çizme që japin rehati optimale, mbrojtje të shkëlqyer dhe mbështetje të qëndrueshme të kyçit të këmbës... kështu që ju mund të shijoni çdo hap në rehati të vërtetë - pa merak dhe dhimbje.

Çizmet Outdoor 3.0
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Rezistente ndaj ujit, të buta dhe të rehatshme çizmet Walkmaxx Outdoor 3.0 do të ju lejojnë të kënaqeni me ajrin e freskët dhe janë të pershtatshme edhe gjatë kushteve të këqija të motit. Të përkryera për njerëzit që adhurojnë të qëndrojnë jashtë - çizme që japin rehati optimale, mbrojtje të shkëlqyer dhe mbështetje të qëndrueshme të kyçit të këmbës... kështu që ju mund të shijoni çdo hap në rehati të vërtetë - pa merak dhe dhimbje.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati më të mirë gjatë ecjes, hapa më të lehtë dhe më të sigurt në çdo sipërfaqe

Çizmet Walkmaxx Outdoor 3.0 kanë një dizajn krejtësisht të ri me karakteristika klasike Walkmaxx që ofrojnë rehati dhe mbështetje të pafundme - për një hapa të ekuilibruar që ndjehet plotësisht të natyrshëm.

 • Shpërndajnë njëtrajtësisht peshën e trupit për mbështetje të duhur.
 • Sigurojnë mbrojtje efektive kundër temperaturave të ftohta, erërave, shiut dhe borës.
 • Sfungjeri memorues siguron rehati optimale në këmbë.
 • Mbështetje të qëndrueshme të kyçit të këmbës shuallit të poshtëm jo rrëshqitës për hapa të sigurtë.

Benefitet e Çizmeve Walkmaxx Outdoor 3.0

Mbështetje të duhur e ofruar nga shualli i lakuar  

Çizmet Walkmaxx janë krijuar me kujdes me një dizajn të shuallit të lakuar që në mënyrë të barabartë shpërndan peshën e trupit për rehati optimale dhe mbështetje të duhur. Shualli i lakuar i Walkmaxx:

 • Ofron stabilitet më të madh dhe mbështetje për të gjithë trupin tuaj.
 • Mund të rrisë aktivizimin e muskujve për të përmirësuar efikasitetin e ushtrimeve dhe humbje të shpejtë të peshës.
 • Mundëson një hap të natyrshëm që ndihet sikur ju jeni duke ecur me këmbë të zhveshura.

Rezistente ndaj ujit dhe të përshtatshme për të gjitha stinët                      

Çizmet Walkmaxx 3.0 janë rezistente ndaj ujit dhe të përshtatshme për një veshje të duhur në të gjitha stinët- edhe  nësë moti do të ndryshojnë nën këmbët tuaja.

 • Qëndro në thatësi dhe rehati pasi Pjesa e sipërme e tyre është e mbrojtur me shtresën e MAXX-RESIST që nuk përshkohet nga uji, vaji apo njollat
 • Qëndroni rehat dhe të ngrohtë nga shualli i lakuar rezistent ndaj ujit i cili është bërë nga goma termoplastike i cili u reziston temperaturave shumë të ftohta dhe parandalon gëryerjen e këpucëve.
 • Pjesa e jashtme e këpucëve Walkmaxx është e punuar nga materialet cilësore te cilat ju mbrojnë gjithashtu edhe nga era duke ju mbajtur të freskët
 • Shijo çdo hap tuajin dhe ndjehu tërësisht rehat me shuallin e poshtëm që nuk rrëshqet në asnjë sipërfaqe.

Të lehta dhe të rehatshme me sfungjer të brenshëm memorues 

 • Shualli i jashtëm është i punuar nga përzierja e gomës-EVA që ofron hapa super të lehtë dhe amortizim të përkryer.
 • Shijoni rehatinë optimale, butësinë dhe ngrohtësinë nga shualli i brenshëm memorues që i përshtatet formës se këmbëve tuaja.
 • Çizmet Walkmaxx Outdoor sigurojnë pozicionimin e duhur të këmbëve dhe mbajtje të vendosur të kyçit të këmbës për hapa të sigurt.

Shuall të poshtëm special jo rrëshqitës për një hap të sigurtë dhe të thatë

Çizmet Walkmaxx Outdoor 3.0 janë të dizajnuara me një shuall të poshtëm posaçërisht për të mos rrëshqitur që siguron një hap të sigurt në çdo sipërfaqe – në asfalt të lagur, në baltë apo në akull. Pjesët e gjera të gomës të shuallit të mesëm ofrojnë  një mbështetje më të mirë jo rrëshqitëse dhe pjesa e bashkangjitur e thembrës ofron mbështetje shtesë kur ndaloni së ecuri. Ndërsa hapësirat përfundi shuallit bëjnë që aty të mos mbetet baltë dhe gurëz që ju shqetësojnë.

1 2 3 4 5 6 7
 • pjesë të bashkangjitura për ndalesë
 • kanale kulluese të baltës
 • jo rrëshqitëse
 • të gjera për thyerjen anësore
 • kanale të gjera për të shmangur ngjitjen e gurëve
 • pjesë të bashkangjitura jo rrëshqitëse
 • pjesë të bashkangjitura në shtikull për ndalesë

Të përshtatshme për të moshuarit dhe për çdokënd që pëlqen ecjet

Çizmet Walkmaxx sigurojnë ecje më të lehtë, më pak dhimbje në zonën e shpinës dhe këmbëve dhe rehati më të mirë. Ato mund të përdoren cdo ditë ose disa herë në javë dhe janë optimale për individët aktivë, të cilët pëlqejnë ecjet, kryerjen e detyrave në natyrë, ose thjesht duke bërë një shëtitje të përditshme në park.

Çizmet Walkmaxx përvec që janë të përshtatshme për të gjithë dhe të gjitha moshat, ato janë të rekomanduara veçanërisht për ata që dëshirojnë lehtësim nga këmbët e lodhura, enjtjet dhe lythet.

Shumica e përdoruesve janë shumë të kënaqur me këpucët e tyre Walkmaxx dhe shumica u rekomandojnë ato të tjerëve.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Windproof, Water-resistant, Anti-slip bottom
Madhësitë e disponueshme 36-45
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star