Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%
SKU: 99-1000133265

Papuqe Cork Trend

Përshkrim I shkurtër

Të rehatshme dhe elegante, këto papuqe verore janë zgjedhje e përsosur për sezonën e ngrohtë. Kordeli i lezetshëm përkëdhelë këmbët tuaja, duke ju ofruar më shumë rehati dhe lehtësi në çdo hap. Në dispozicion ngjyra dhe madhësi të ndryshme.

Çmimi i rregullt: Nga 24,90 € Nga


Çmimi special: Nga 12,45 € Nga

Papuqe Cork Trend
Tabela e madhësive
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
Më shumë

Të rehatshme dhe elegante, këto papuqe verore janë zgjedhje e përsosur për sezonën e ngrohtë. Kordeli i lezetshëm përkëdhelë këmbët tuaja, duke ju ofruar më shumë rehati dhe lehtësi në çdo hap. Në dispozicion ngjyra dhe madhësi të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

A jeni gati për verë?

Bëhuni gati për stinën më të ngrohtë të vitit, me papuqet verore Trend Cork! Në plazh, kafene apo zyre - këto papuqe janë të përshtatshme dhe do t'ua ofrojnë rehatinë që ju duhet këmbëve tuaja. Kordelat sipër i bëjnë shumë të veçanta, kurse shtresa e fundit i shton edhe më shumë elegancë.

Papuqe Cork Trend

Papuqe elegante dhe të rehatshme për këtë sezonë

Mbadhni këpucët më të rehatshme këtë verë - papuqet verore Cork. Të punuara me materiale të buta, i përkëdhelin këmbët tuaja në çdo hap.

Kordeli i lezetshëm mbulon hijshëm pjesën e mesme të këmbës suaj, teksa lë gishtërinjtë të rreziten në diell. Kanë një dizajn të bukur dhe mund të kombinohen me një sërë veshjesh.

Papuqe Cork Trend

Shijoni verën në çdo hap!

Materialet më të mira të Walkmaxx i kemi kombinuar me shtrojën EVA, për të krijuar papuqet e përkryera për pranverë apo verë. Këpucët i përshtaten mirë këmbëve tuaja dhe i përkëdhelin ato materialet e buta.

 • Papuqe Cork Trend

  Mbathen lehtë

  Këto papuqe verore mbathen shumë lehtë - shiritat janë elastikë dhe fleksibilë, që do të thotë se i përshtaten formës së këmbës suaj. S'ka më flluska nga këpucët e parehatshme, provoni papuqet verore Cork.

 • Papuqe Cork Trend

  Shtrojë EVA

  Pjesa e thembrës është punuar me material të lehtë EVA, një shtresë e flluskave të vogla. Shtroja EVA mbështetë hapat tuaj, duke bërë që këmbët tuaja të ndihen më të relaksuara gjatë tërë ditës.

 • Papuqe Cork Trend

  Materiale cilësore

  Shtroja e brendshme është punuar nga mikrofibrat, sfungjeri dhe materiale tjera të buta e të rehatshme, për t'ju ofruar butësi në çdo hap.

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Slip On Cork

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,9 9,0
37 24,5 9,1
38 25,2 9,3
39 25,9 9,5
40 26,5 9,6
41 27,2 9,8
42 27,9 10,0
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm latex foam
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme ari, e hapur kaltër, rozë, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star