Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Deri në -70%

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

 
[banner_timer]
 

Peshqir GO! Dormeo

Photo
Video
-40%

Dormeo ju prezenton peshqirin e përsosur GO! - i lehtë, i butë, thahet shpejtë dhe është i përshtatshëm për të gjithë ata që udhëtojnë, merren me sport, palestër apo shkojnë shpesh në plazh. Peshqiri është i punuar 100% nga pambuku natyral, për t’ju ofruar rehati të plotë. Po ashtu, ka një dizajn të bukur dhe vjen i paketuar në një cilindër kartoni, në mënyrë që ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Në dispozicion në dy përmasa: 45x90cm dhe 100x170cm.

Peshqir GO! Dormeo

Nga Çmimi i rregullt: 7,90 € Nga


Çmimi special: 4,74 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo ju prezenton peshqirin e përsosur GO! - i lehtë, i butë, thahet shpejtë dhe është i përshtatshëm për të gjithë ata që udhëtojnë, merren me sport, palestër apo shkojnë shpesh në plazh. Peshqiri është i punuar 100% nga pambuku natyral, për t’ju ofruar rehati të plotë. Po ashtu, ka një dizajn të bukur dhe vjen i paketuar në një cilindër kartoni, në mënyrë që ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Në dispozicion në dy përmasa: 45x90cm dhe 100x170cm.

Më shumë
Përshkrimi

Kudo vete, peshqirin me vete!

Tashmë nuk keni nevojë të merrni me vete peshqirë të trashë, që thahen ngadalë dhe që zënë shumë vend në çantën tuaj. Merre peshqirin GO, edhe shko: në palestër, plazh, pishinë, klasa të jogës apo udhëtime! Thjesht, paloseni në cilindrin prej kartoni - i cili ju kursen hapësirë - dhe nisuni!

Peshqir GO!

100% pambuk për rehati të plotë

Peshqiri Dormeo GO! është punuar 100% nga pambuku natyral, pa materiale sintetike, për t'i ofruar rehati dhe butësi lëkurës suaj. Pambuku është i butë, i qëndrueshëm, i përshtatshëm për lëkurë dhe anti-alergjik - prandaj është material i përsosur për peshqirë. Peshqiri GO! ka dy anë të ndryshme: njëra anë është ka fije më të theksuara dhe ultra-absorbuese, kurse ana tjetër është më e butë dhe më e lëmuar, dhe thahet më shpejt se peshqirët e zakonshëm.

Elegant dhe i gjithanshëm

Peshqiri GO! ka një dizajn të bukur, me shirita dhe mund të përdoret në raste apo vende të ndryshme. Meqë është i hollë dhe elegant, mund ta përdorni edhe në vend të shamisë - për ta mbështjellë trupin e për t’u mbrojtur nga dielli - gjatë kohës kur shëtitni nëpër plazh. Po ashtu, është i përshtatshëm për palestër, kamping dhe udhëtime të tjera. Peshqiri GO! ju bën zgjidhje kudo! :)

 • Peshqir GO!
 • Peshqir GO!

Merri ndaras ose si set

Ju mund ta zgjidhni peshqirin e vogël 45x90cm ose peshqirin e madh 100x170cm. Po ashtu, mund t’i merrni si set që të dy. Secili peshqir GO! vjen i paketuar në një cilindër kartoni, i cili është i ripërdorshëm dhe i riciklueshëm, dhe për më tepër, ju kursen hapësirë në çantë.

 • Peshqir GO!

  45x90 cm

 • Peshqir GO!

  100x170 cm

 • Peshqir GO!

  45x90 cm dhe 100x170 cm

Specifikat Teknike
Dimenionet Medium: 1x towel 45x90 cm; Large: 1x towel 100x170 cm; Set of 2: 1x towel 45x90 cm + 1x towel 100x170 cm
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.