Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
Outlet
SKU: 99-1000130459

Sandale Cork Trend

Përshkrim I shkurtër

Po kërkoni një palë këpucë verore, të rehatshme dhe të bukura, që mund t’i mbadhni kudo? Ju prezentojmë sandalet Trend Cork nga Walkmaxx, të cilat do t’ju ofrojnë rehatinë që ju duhet. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe përmbajnë shuallin e lakuar, prandaj ju do të mund ta shijoni rehatinë në çdo hap!

Sandale Cork Trend
Tabela e madhësive
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Po kërkoni një palë këpucë verore, të rehatshme dhe të bukura, që mund t’i mbadhni kudo? Ju prezentojmë sandalet Trend Cork nga Walkmaxx, të cilat do t’ju ofrojnë rehatinë që ju duhet. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe përmbajnë shuallin e lakuar, prandaj ju do të mund ta shijoni rehatinë në çdo hap!

Më shumë
Përshkrimi

Sandalet më të mira për verë

Një palë sandale të rehatshme janë shumë të nevojshme për verë, sepse zakonisht pjesën më të madhe të kohës e kalojmë jashtë. Prandaj, sandalet Cork Trend janë zgjedhja e duhur për ju - janë elegante, të rehatshme dhe të përshtatshme për këmbë. Pra, në vend se të shpenzoni para në këpucë të ndryshme që janë të parehatshme dhe ju krijojnë fluska në këmbë, hidhjani një sy këtyre sandaleve dhe binduni se pse janë të duhurat.

Sandale Cork Trend

Dizajn i bukur dhe rehati

Me këpucët e linjës Trend, ju do të dukeni më elegant. Por jo vetëm, këto këpucë ua ofrojnë ndjenjën e të ecurit zbathur.

Kliko këtu për të mësuar më shumë rreth dobive që kanë këpucët e linjës Trend

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëi hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Materiale cilësore

Sandalet përmbajnë shtresë EVA, shuallin e lakuar me sfungjer EVA dhe strukturë të gjerë, po ashtu shtroja poshtë këmbëve ka mbulesë mikrofibre. Sandalet kanë rripa të butë dhe të përshtatshëm për këmbë, dhe një rrip elastik, i cili siguron që këmbët të mos rrëshqasin nga sandalet.

Sandale Cork Trend

Struktura e këpucëve

Walkmaxx Trend Sandals Cork

Mbaje kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth sandaleve.

 1. Materiale të buta - rripa të mbushur me materiale të buta.

 2. Rrip elastik - për t'u përshtatur sa më mirë me këmbën.

 3. Elegante - detaje me gurë metali dhe dizajn modern.

 4. Shualli i lakuar - me sfungjer EVA dhe strukturë të gjerë - për hapa të rehatshëm.

 5. Shtrojë e butë - Sfungjer EVA në shtrojë dhe mbulesë mikrofibre.

 6. Eva + shtresë e jashtme gome - për ecje më të sigurtë.

Të përshtatshme për çdo rast

Një tjetër dobi nga këto sandale, është se lehtësisht mund t’i përshatni me çdo rast. Ju mund t’i mbadhni gjatë një takimi pune apo takimi me miq, kur dilni për blerje apo ecje të zakonshme, mund t’i kombinoni me fustan apo pantollona - janë kaq të gjithanashme!

 • Sandale Cork Trend

  Për takime pune apo të zakonshme

 • Sandale Cork Trend

  Për ecje të zakonshme ose blerje

Rehati e plotë gjatë tërë ditës

Vera është stina e pushimit por edhe e eksplotimit të vendeve të reja, dhe këto sandale janë shoqëruesit tuaj më të mirë. Pse? Shtroja e tyre e butë i ofron thembrës rehati të plotë gjatë tërë ditës. Rripi elastik e bën ecjen edhe më të rehatshme, duke siguruar që këmba nuk do të rrëshqasë nga sandalja.

Sandale Cork Trend

Pse duhet t’i zgjedhni sandalet Trend:

 • Janë të lehta, të ajrosshme dhe përshtaten lehtësisht
 • Shualli i rrumbullakët ndihmon në rritjen e aktivizimit të muskujve
 • Mund ta përmirësojnë qëndrimin gjatë ecjes
 • Nuk shkaktojnë ënjtje apo dhimbje në këmbë
 

Madhësia

Gajtësia e këmbës

(cm)

Sandale Cork Trend 36 23,9
37 24,5
38 25,2
39 25,9
40 26,5
41 27,2
41 27,9
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Si të masni numrin e këmbës? Shiko tabelën dhe gjeje madhësinë e duhur për këmbën tënde.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Sandals Cork

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,9 9,0
37 24,5 9,1
38 25,2 9,3
39 25,9 9,5
40 26,5 9,6
41 27,2 9,8
42 27,9 10,0
Specifikat Teknike Shiko përbërjen, materialet dhe specifikat teknike që përkëdhelin këmbët tuaja.
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm latex foam
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme ari, kaltër, rozë, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star