Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandale Fit Casual

Photo
Video
RISI

A mund t’i shihni aventurat në horizont? Përjetoni shëtitjet verore në një mënyrë krejt të re. Mbadhni sandalet e lehta dhe të rehatshme Fit Causal, eksploroni botën dhe lërini këmbët tuaja të udhëheqin. Ecni lirshëm me këto sandale të ajrosshme dhe shijoni rehatinë në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-42.

Sandale Fit Casual
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A mund t’i shihni aventurat në horizont? Përjetoni shëtitjet verore në një mënyrë krejt të re. Mbadhni sandalet e lehta dhe të rehatshme Fit Causal, eksploroni botën dhe lërini këmbët tuaja të udhëheqin. Ecni lirshëm me këto sandale të ajrosshme dhe shijoni rehatinë në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni kujtimet më të bukura

Mbathni sandalet e buta, shijoni ecjet verore dhe krijoni kujtimet më të bukura. Sandalet Fit Causal janë dizajnuar që të përshtaten në çdo këmbë dhe t’i mbadhni kudo. Përmbajnë shuallin e lakuar që t’a ekuilibrojnë çdo hap tuajin dhe t’ju sigurojnë rehati.

Sandale Fit Casual

Rehati në çdo hap

Nuk ka fjalë për të përshkruar se sa të rehatshme janë këto sandale. Ju mund t’i mbani mbathur tërë ditën dhe të mos ndjeni lodhje. Pas një dite të gjatë vere, ju do të qëndroni ulur të relaksuar në kafene ose ndonjë ulëse në shesh të qytetit, duke planifikuar aventurën e radhës.

Sandale Fit Casual

Përshaten thuajse me gjithçka

Nuk ju pëlqen të zgjedhni? Nuk e keni me patjetër! Mbathni sandalet Fit Causal, të cilat kombinohen për mrekulli thuajse me çdo veshje tuajën verore.

Të lehta dhe të flladitshme – do ta shijoni çdo hap me këto sandale.

Sandale Fit Casual

Ndjesia e lehtësisë

Për shkak të shtresës special EVA, këto sandale janë shumë të përshtatshme për këmbë. Kombinuar me shuallin e lakuar dhe një shtroje të mikrosuar, hapat tuaj do të jenë më të lehtë.

Sandale Fit Casuall
Këpucët Fit

Këpucë të reja, me veti të reja

Këpucët Fit janë këpucët më të kërkuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Fit

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Këucët Fit

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Këpucët Fit

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Këpucët Fit

  Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Këpucët Fit

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Struktura e këpucës

 • Pjesa e sipërme: shtrojë e mikrosuar, që ledhaton këmbët tuaja me butësi.
 • Pjesa e mesme: Shtrojë EVA e cila ofron ekstra butësi dhe fleksibilitet në çdo hap.
 • Velcra: Mbyllje me shirita Velcra.
 • Pjesa e poshtme: Shualli i lakuar shton aktivizimin e muskujve.
Sandale Fit Casual
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandale Fit Casual

36 23,9
37 24,5
38 25,2
39 25,9
40 26,5
41 27,2
42 27,9

Si ta masni madhësinë e këmbës

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm microsuede, molded EVA
Materiali : i jashtëm molded EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) webbing
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri, rozë, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.