Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandale Për Meshkuj Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Super të rehatshme dhe me mbrojtje antibakteriale:

 • Rrit aktivizimin e muskujve falë shuallit të ri të harkuar
 • Me vetëajerosje
 • Mbrojtje antibakteriale kundër bakterieve
 • Të freskëta & të lehta
 • Me ngjitëse
Sandale Për Meshkuj Pure
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Super të rehatshme dhe me mbrojtje antibakteriale:

 • Rrit aktivizimin e muskujve falë shuallit të ri të harkuar
 • Me vetëajerosje
 • Mbrojtje antibakteriale kundër bakterieve
 • Të freskëta & të lehta
 • Me ngjitëse
Më shumë
Përshkrimi

Zgjedhja me e mirë për të ecur në ditët e nxehta të verës

Sandalet Walkmaxx janë zgjidhja më e mirë për të përballuar temperaturat e larta të verës.

Të freskëta dhe të lehta, këto sandale mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe janë dizenjuar me materiale cilësore me vetëajërosje. Sandalet Walkmax:

 • Lehtësojnë lodhjen në nyje duke rishpërndarë presionin në këmbë.
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbë për ecje të lehtë dhe përmirëson qëndrimin.
 • Shpërndajnë peshën trupore duke ju dhëne ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.
 • Forcojnë muskujt e këmbëve kur ju ecni apo qëndorni në këmbë.

Mbrojtje Antibakteriale kundër bakterieve

Çfarë kanë më shumë? Këto sandale kanë mbrojtje antibakteriale e cila mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Përveç mbrojtjes antibakteriale, gjithashtu ndihmon në parandalimin e aromave të këqija dhe djerësitjes.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Dizajn anatomik me mbështetje në kyce & përshtatet me këmbën

Ne kemi përmirësuar sandalet me një strukturë më të mirë të shollës dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shuall fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri.
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë.
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen.

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Shualli inovativ i harkuar i këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Shualli i harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Informata shtesë

Të përshtatshme për:

Linja e Walkmaxx Pure me mbrojtjen antibakteriale në pjesën e shollës, e cila ndihmon në largimin e aromave të pakëndshme dhe bakterieve. Përveç kësaj, sholla e famshme e harkuar do të rrisë komfortin dhe do t'ju dhurojë ndjesinë e të ecurit zbathur. Veçanërisht të përshtatshme për personat të cilëve ju djerësinë këmbët ose mbajnë veshur këpucët/sandalet gjatë gjithë ditës.

Rekomandohen për:

 • ata të cilët duan të parandalojnë aromat e pakëndshme dhe bakteret
 • ata që kërkojnë produkte cilësore & jetëgjatë
 • Ato që janë duke kërkuar një palë këpucë të rehatshme dhe që sigurojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Lëkurë PU, rrjetë
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star