Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
 • 1.

  Shto produktet tuaja të preferuara në shportën tuaj të blerjes

  Ju mund të bleni produktet e zgjedhura duke klinkuar butonin 'Shto në shportë' dhe duke e shtuar atë në shportën e blerjes. Te disa produkte ju duhet të zgjidhni sipas dimenzionit apo ngjyrës.

 • 2.

  Jepi të dhënat tuaja

  Blerja është shumë e thjeshtë, pasi që nuk keni nevojë të regjistroheni. Thjeshtë vendos të dhënat tuaja për transport dhe e keni të porositur produktin. Për antarët e regjistruar është edhe më lehtë sepse adresa juaj është e ruajtur dhe nuk ju duhet t'i shkruani të dhënat tuaja përsëri.

 • 3.

  Pranoni konfirmim me e-mail

  Ju do të pranoni e-mail konfirmues në email adresën tuaj. Ne do të procesojmë porosinë dhe do t'ju thërrasim në telefon që të konfirmojmë datën e dërgesës.

 • 4.

  Dërgesë në shtëpinë tuaj

  Pakoja me produktet tuaja do të dërgohet në shtëpinë tuaj brenda 2 ditëve prej datës kur ju keni porositur. Nëse keni probleme me porosinë tuaj, thjesht na kontaktoni në 038 244 644 91.