Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Këpucë për dy gjinitë Black Fit 3.0

Photo
Video

Black Fit janë këpucë klasike, në të njejtën kohë sportive » pa lidhëse « që vishen lehtë dhe ju dhurojnë rehati falë shuallit të rrumbullakët dhe shtresës së sipërme të zgjerueshme me gjerësi fleksibile. Pjesa e jashtme e gjerë është e përshtatshme edhe për këmbë të gjera. Në dispozicion në madhësitë 36 – 46, ngjyrë e zezë.

Këpucë për dy gjinitë Black Fit 3.0
59,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Black Fit janë këpucë klasike, në të njejtën kohë sportive » pa lidhëse « që vishen lehtë dhe ju dhurojnë rehati falë shuallit të rrumbullakët dhe shtresës së sipërme të zgjerueshme me gjerësi fleksibile. Pjesa e jashtme e gjerë është e përshtatshme edhe për këmbë të gjera. Në dispozicion në madhësitë 36 – 46, ngjyrë e zezë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Me dizajn bashkëkohor dhe të avancuar

Versioni i ri i Black Fit 3.0 kanë shumë përfitime:

 • pjesa e sipërme e zgjerueshme për përshtatje optimale,
 • dizajn klasik por sportiv i përshtatshëm për çdo rast,
 • sistem i përshtatshëm për veshje të shpejtë dhe të lehtë,
 • shualli i gjerë për hap më të sigurt dhe komoditet më të lartë.

Përparësitë e këpucëve Walkmaxx Fit

Walkmaxx Black Fit 3.0

Këpucët e reja dhe të përmirësuara Black Fit

Këpucët Black Fit 3.0 janë një nga produktet tona më të njohura të vlerësuara nga klientët tanë falë karakteristikave të tyre të mahnitshme - ato janë të ajrosshme, jashtëzakonisht të rehatshme, duke mundësuar përdorimin në çdo situatë dhe aktivitet, janë të lehta dhe të rehatshme, përmirësojnë qëndrimin e këmbës dhe lirojnë dhimbjen në nyje.

Lexoni më shumë rreth përfitimeve të linjës Fit

Shikoni përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualla e lakuar

  Shualla e lakuar mund të ju ndihmoj në rritjen e aktivitetit të muskujve tuaj duke ju bërë të ndiheni me mirë dhe në formë

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe rehatshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju ofruar përdoruesve të qëndrojnë aktiv gjatë terë ditës

Vendos kursorin mbi imazh për më shumë detaje

Veshni këpucë që adaptohen me formën e këmbës tuaj

Çdo person ka këmbë të ndryshme dhe jo çdo model është i përshtatshëm për të gjithë. Sidoqoftë, Black Fit 3.0 tani përshtatet me këmbët tuaja, duke ju dhënë rehati të paimagjinueshme.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Kallëp më i gjerë për stabilitet më të mirë

Për shkak të gjerësisë së kallëpit, hapi juaj do të jetë më i qëndrueshëm në të gjitha sipërfaqet. Gishtat e tu nuk do të jenë më të shtrydhur dhe ju do t'i mundësoni trupit tuaj të gjejë natyrshëm balancën për të qëndruar në një pozicion normal të drejtë.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Qëndrim më i mirë rezulton në më pak dhimbje shpine

Ndoshta kjo do të ju vijë si një surprizë, por për t'i dhënë fund dhimbjeve në shpinë, ju duhet të filloni stërvitjen tuaj nga këmbët lart. Muskujt në pjesën e këmbëve ofrojnë një bazë solide për trupin dhe për shkak të shuallit të veçantë të rrumbullakuar muskujt tonë bëhen më aktiv. Këpucët tona sigurojnë qëndrimin e duhur të trupit dhe lehtësojnë dhimbjet në kyçin e këmbës derisa ecni.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Kur sporti takon përditshmërinë

Pos që janë shumë të rehatshme dhe sportive, këpucët Walkmaxx Black Fit 3.0 mund të përdoren për çdo ditë. Dizajni i tyre është i pastërt dhe i këndshëm, ideal për çdo lloj kombinimi.

Walkmaxx Black Fit 3.0

Këpucë që më të vertet do të ju përshtaten

Çfarë është edhe më shumë, Walkmaxx Black Fit 3.0 kanë material të zgjerueshëm në pjesën e sipërme të këpucëve, që lejon këpucën të përshtatet me çdo formë këmbë pa aplikuar pikat e presionit në harkun e këmbës. Kështu këpucët e reja Black Fit ofrojnë mbështetje të shkëlqyeshme dhe një ndjenjë të rehatshme.

 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 • Walkmaxx Black Fit 3.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

BLACK FIT 3.0 36 23,8
37 24,5
38 25,1
39 25,8
40 26,5
41 27,1
42 27,8
43 28,5
44 29,1
45 29,8
46 30,5
 

Si ta matni këmbën tuaj

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA, karton, materiale tjera, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) lidhëse elastike, PU nubuk, stilastik
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Muhamet

www.walkmaxx-ks.com

13/06/2019

Dita fillon mbarë me këto Këpucë
Këpucët Walkmaxx Black Fit 3.0 më kanë drejtuar shpinën dhe tani eci shumë më drejt dhe poashtu shputat e këmbëve nuk më dhembin më...gishtat e këmbëve rrijnë krejtësisht të shlirë...as që e ndjej tokën më , ndërsa me këpucët e mëhershme e ndjeja qdo gropë qoftë ajo edhe gropë milimetërshe thjesht ishte presion i madh mbi këmbët e mia...janë të lehta mbathen lehtë zbathen lehtë...thjesht janë fantastike...

lirim

www.topshop-ks.com

19/04/2019

Kepucet me te rehatshme qe do te keni veshur.
Pa dyshim qe jane kepucet me te rehatshme qe do te keni mbathur ndonjehere.Shume komode,te lehta,te rehatshme,dhe te qendrueshme,sesa kepucet e zakonshme.Me te vertete ia vlen investimi ne keto kepuce!

2 Produkte