Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Balerinat vjeshtore Comfort 4.0

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Balerinat vjeshtore 4.0 ju sjellin rehati maksimale në ditët e vjeshtës. Të dizajnuara në ngjyra delikate dhe materiale të buta, ato pëmbajnë shtresë me shkumë memory për hapa të butë dhe shuall të rrumbullakët të famshëm për qëndrim trupor të shëndetshëm. Ndjeni ngrohtësinë dhe rehatinë në çdo hap. Në dispozicion madhësitë 36 - 42 dhe 3 ngjyrat: e zezë, kafe, hiri.

Balerinat vjeshtore Comfort 4.0
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Balerinat vjeshtore 4.0 ju sjellin rehati maksimale në ditët e vjeshtës. Të dizajnuara në ngjyra delikate dhe materiale të buta, ato pëmbajnë shtresë me shkumë memory për hapa të butë dhe shuall të rrumbullakët të famshëm për qëndrim trupor të shëndetshëm. Ndjeni ngrohtësinë dhe rehatinë në çdo hap. Në dispozicion madhësitë 36 - 42 dhe 3 ngjyrat: e zezë, kafe, hiri.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati dhe elegancë përgjatë ditëve vjeshtore

Balerinat e reja Walkmaxx Comfort 4.0 janë këpucë me stil dhe moderne në pamje. Kombinojnë të gjitha përfitimet e këpucëve Walkmaxx ndërsa ju bëjnë të dukeni mirë në çdo rast. Shijoni komoditetin e balerinave të reja Walkmaxx Comfort derisa dukeni elegante dhe të sofistikuara:

 • dizajni është i përshtatshëm për raste të ndryshme
 • shualli i rrumbullakët ju ofron ndjesinë e të ecurit këmbëzbathur
 • shtresa memory ofron rehati shtesë
 • materiali i sipërm i butë do t'ju mbajë të ngrohtë gjatë ditëve të vjeshtës

 

Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për më shumë detaje.

Duku bukur pa përpjekje të veçantë

Veshja e balerinave të rehatshme Walkmaxx do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen e nevojshme për të gjithë ditën. Për shkak të shuallit të rrumbullakët Walkmaxx, këto balerina do të aktivizojnë muskujt dhe do të përmirësojnë qëndrimin tuaj në një mënyrë natyrale duke ju bërë të dukeni me shkëlqim dhe elegante në çdo rast.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0

Për pamje të sofistikuar dhe ndjenjë të rehatshme

Balerinat Walkmaxx Comfort janë një përzierje e pamjes femërore dhe elementeve të freskëta që mund të kombinohen me stile të ndryshme. Pjesa e sipërme e butë në ngjyra delikate do të ju siguroj ngrohtësi gjatë shëtitjeve në vjeshtë derisa dukeni mirë. Shtresa memory siguron rehati dhe bënë absorbimin e goditjeve ndërsa shualli i rrumbullakët do të mbështesë këmbët tuaja dhe do t'ju ndihmojë të shmangni ndjenjën e pakëndshme të këmbëve të lodhura dhe të enjtura.

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerinat vjeshtore Comfort 4.0 36 23,8
37 24,4
38 25,1
39 25,8
40 26,4
41 27,1
42 27,7
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, materiale tjera, tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) metal PU
Ngjyrat e disponueshme hiri, kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star