Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Balerina Casual 4.0 Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Kënaquni me rehatinë e balerinave të reja Walkmaxx Comfort derisa qëndroni elegante dhe me stil. Me dizajn të bukur, ajrosje të shtuar dhe fleksibilitet të madh, si dhe shuall me shkumë memory ju ofrojnë një hap të butë ashtu që ju të dukeni dhe të ndjeheni mirë në çdo rast. Në dispozicion në madhësitë 36 - 41 dhe 4 ngjyra: zezë, blu, argjendi dhe rozë.

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Balerina Casual 4.0 Comfort

Nga Çmimi i regullt: 49,90 € Nga


Çmimi Special: 9,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kënaquni me rehatinë e balerinave të reja Walkmaxx Comfort derisa qëndroni elegante dhe me stil. Me dizajn të bukur, ajrosje të shtuar dhe fleksibilitet të madh, si dhe shuall me shkumë memory ju ofrojnë një hap të butë ashtu që ju të dukeni dhe të ndjeheni mirë në çdo rast. Në dispozicion në madhësitë 36 - 41 dhe 4 ngjyra: zezë, blu, argjendi dhe rozë.

Më shumë
Përshkrimi

Sinonim për elegancë, stil dhe rehati

Përpjekja për të blerë këpucë të reja që duhet të jenë të rehatshme dhe elegante në të njëjtën kohë, tani ka mbaruar. Gëzoni rehatinë e re të balerinave Walkmaxx Comfort derisa qëndroni elegante dhe me stil:

 • modeli i ri ka dizajn me vrima për ajrosje të madhe
 • shualli i rrumbullakët garanton hapa më të shëndetshëm
 • shtresa me shkumë memory ju siguron hap të butë dhe rehati maksimale:
Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Duku dhe ndjehu bukur me Walkmaxx

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të ju siguroj këmbëve tuaja mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Për shkak të shuallit të veçantë të rrumbullakët Walkmaxx, këto balerina do të aktivizojnë muskujt dhe do të përmirësojnë qëndrimin tuaj në mënyrë të natyrshme dhe ju do të dukeni plot shkëlqim dhe elegancë pa ndonjë përpjekje të veçantë.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0

Rehati e shtuar e kombinuar me stil

Me pjesën e sipërme të zgjerueshme, balerinat Walkmaxx Comfort ofrojnë nivel tjetër të rehatisë. Lëkura me shkëlqim PU me vrima, është e ajrosshme dhe fleksibile për t'u përshtatur me çdo formë këmbësh, ndërsa shualli i rrumbullakosur siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbë dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje. Shtresa me shkumë memory është pastaj qershia mbi tortë për të shmangur lodhjen e këmbës pas një dite të gjatë në punë.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0

Dizajn i thjesht për përdorim të përditshëm

Balerinat Walkmaxx Comfort vijnë me një pamje të thjesht dhe të këndshme, gjë që i bën ato të përshtatshme për punë, si dhe për rastet e përditshme. Materialet e përzgjedhura me kujdes dhe ngjyrat diskrete moderne do t'ju bëjnë të dalloheni nga të tjerët dhe të rrisni besimin tuaj me çdo hap që merrni.

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Casual 4.0
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerinat Walkmaxx 4.0 36 23,9
37 24,6
38 25,2
39 25,9
40 26,6
41 27,2
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, poliestër tekstil, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, PU me vrima
Ngjyrat e disponueshme kaltër, rozë, silver, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star