Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 

Papuqe Comfort 3.0

Photo
Video

Papuqet Walkmaxx Komfort 3.0 ofrojnë rehati për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat njekohësisht ju ndihmojnë të përmirësoni qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

 
Papuqe Comfort 3.0
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 60
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Papuqet Walkmaxx Komfort 3.0 ofrojnë rehati për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat njekohësisht ju ndihmojnë të përmirësoni qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

 
Më shumë
Detajet e Produktit

Çlodh këmbët tua të lodhura

Papuqet Walkmaxx janë pikërisht ato që këmbëve u duhen pas një dite të gjatë dhe të lodhshme. Ato do të ringjallin këmbët tuaja të lodhura nga dhimbjet, duke u dhënë rehati të gjatë dhe do të ju bëjnë të ndiheni edhe një herë si i ri.

 • Jepini këmbëve rehatinë, butësinë dhe kujdesin që meritojnë pas një dite të gjatë e të qënit jashtë dhe rrotull.
 • Përvojë e veçantë e komoditetit maksimal me shtresë shkume që siguron mbështetje superiore dhe vepron si një goditje absorbuese.
 • Lejoni shtëpinë të jetë një strehë e sigurt dhe e rehatshme për këmbët tuaja.

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Slippers 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë. Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi imazh për detaje të tjera.


Papuqe të ngrohta dhe të buta

Pjesa e sipërme do të ju mbaj ngrohtë derisa shkuma e butë do të ju siguroj butësi dhe do të liroj dhimbjet në nyjet tuaja. 

Walkmaxx Comfort Slippers 3.0
 

Madhësia 

Gjatësia e këmbës

(cm)

Papuqet Komfort 3.0 36 23,6
37 24,2
38 24,9
39 25,6
40 26,2
41 27,1
42 27,8
43 28,5
44 29,1
45 29,8
46 30,4
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm materiale tjera, PU
Materiali : i jashtëm PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star