Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Papuqe 4.0 Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Papuqet Walkmaxx Comfort do t'ju ofrojnë rehatinë e merituar pas një dite të gjatë e të lodhshme në punë. Shualli i famshëm i rrumbullakët u ofron rehati këmbëve dhe eleminon dhimbjet, ndersa ndërtimi i përmirësuar i sipërfaqes së jashtme dhe materialit të sipërm bënë që këmbët tuaja të ndjehen si në parajsë. Në dispozicion në madhësitë 36-42 në ngjyrë hiri, rozë dhe kremë.

Papuqe 4.0 Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Papuqet Walkmaxx Comfort do t'ju ofrojnë rehatinë e merituar pas një dite të gjatë e të lodhshme në punë. Shualli i famshëm i rrumbullakët u ofron rehati këmbëve dhe eleminon dhimbjet, ndersa ndërtimi i përmirësuar i sipërfaqes së jashtme dhe materialit të sipërm bënë që këmbët tuaja të ndjehen si në parajsë. Në dispozicion në madhësitë 36-42 në ngjyrë hiri, rozë dhe kremë.

Më shumë
Përshkrimi

Papuqet më të rehatshme në treg

Nëse nuk keni mundësi të vishni këpucë të rehatshme Walkmaxx gjatë punës, papuqet Walkmaxx Comfort janë pikërisht ato që ju nevojiten për të relaksuar këmbët tuaja kur ktheheni në shtëpi pas një dite të lodhshme. Me shtresën e brendshme të butë për hapa të lehtë dhe shuallin e rrumbullakët për lehtësimin e presionit, nuk do të gjeni papuqe më të rehatshme në treg. Karakteristikat e modelit të papuqeve Comfort kanë:

 • Pjesa e jashtme me tërheqje më të mirë për një hap më të sigurt
 • Ndërtimi i përmirësuar i pjesës së jashtme ofron shpërndarje të barabartë të presionit
 • Materiali i ri në pjesën e sipërme për komfort të shtuar
 • Dizajn i ri për adhuruesit e fashion

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0 Walkmaxx Comfort Slippers 4.0 Walkmaxx Comfort Slippers 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për më shumë detaje.

Dizajn i ri, për rehati të shtuar

Modeli i ri i papuqeve Walkmaxx Comfort ka përmirësime shtesë në brendësi dhe elemente moderne në pamje. Shtresa e butë në kallëp do të siguroj mbështetje më të mirë, duke vepruar si një amortizues i lëkundjeve, i cili gjithashtu do të marrë presionin nga këmbët dhe nyjet.

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0

Shualli i rrumbullakët do të ju ndihmoj me qëndrimin trupor

Sigurisht, ajo që nuk mund të mungojë është shualli i famshëm i rrumbullakët që zvogëlon pikat e presionit në këmbët tuaja për të ju dhënë ndjenjën e të ecurit zbathur dhe siguron hapa më të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Falë shtresës së rrumbullakosur, muskujt tuaj do të aktivizohen, dhe ju do të keni qëndrim më të mirë trupor dhe do të ndjeheni më mirë dhe më fit, pa pasur këmbë të enjtura.

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Papuqet Comfort 4.0 36 23,6
37 24,2
38 24,9
39 25,6
40 26,2
41 27,1
42 27,8
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm polyester
Materiali : i jashtëm polyester
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) poliestër
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri, rozë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Aleksandar Rizic

www.topshop-ks.com

Kvalitet
Super

1 Produkte