Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
Deri në -70%

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! POSTA FALAS për çdo porosi!

 
[banner_timer]
 

Këpucët e thella për femra 4.0 Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Këpucët e reja dhe të sofistikuara, Walkmaxx Comfort ofrojnë rehati në çdo hap. Dizajni special dhe materiali i sipërm me shkëlqim shoqërohet me shtresën memory nga brenda dhe shuallin e rrumbullakët. Zingjri ju lejon veshje të lehtë. Në dispozicion në dy madhësi 36-42 dhe 4 ngjyra: e zezë, argjend, kafe dhe e kaltër.

Këpucët e thella për femra 4.0 Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Këpucët e reja dhe të sofistikuara, Walkmaxx Comfort ofrojnë rehati në çdo hap. Dizajni special dhe materiali i sipërm me shkëlqim shoqërohet me shtresën memory nga brenda dhe shuallin e rrumbullakët. Zingjri ju lejon veshje të lehtë. Në dispozicion në dy madhësi 36-42 dhe 4 ngjyra: e zezë, argjend, kafe dhe e kaltër.

Më shumë
Përshkrimi

Moderne dhe elegante për çdo rast

Këpucët e thella Walkmaxx Comfort, me një stil tërheqës dhe ngjyra tërheqëse do t'ju bënjë të dukeni ndryshe nga të tjerët. Përveç pamjes së shkëlqyeshme, ato gjithashtu ofrojnë rehati me çdo hap që bëni. Ky model përmban:

 • Shualli i rrumbullakët për stabilitet dhe rehati më të madhe
 • Dy zgjidhje/opsione zinxhiri për veshje të lehtë dhe stil modern
 • Materiali super i butë do t'ju mbajë të ngrohtë gjatë ditëve të vjeshtës
 • Shtresë memory për butësi shtesë dhe shpërndarje presioni

Mëso përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0

Rehatia e kembës për të mirën e përgjithshme

Kur kembët tuaja lodhen, gjithçka dhemb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Me mbathjet Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët ju do t’i siguroni kembëve tuaja mbeshtetjen që i nevojitet pergjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth perparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjesi sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjatë

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Për hapa plot rehati dhe qëndrim trupor të shëndetshëm

Këpucët e thella Walkmaxx Comfort  kanë gjithçka që ju nevojitet për shëtitje të rehatshme gjatë vjeshtës në qytet ose park. Shtresa memory do të ju siguroj hapa të butë, ndërsa shualli i rrumbullakët do të kujdeset për një qëndrim të duhur trupot. Kallëpi është bërë më i gjerë, për të ju siguruar kështu më shumë stabilitet në çdo hap që bëni.

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0

Shualli i rrumbullakët do t'ju ndihmojë me problemet me këmbë

Shualli i rrumbullakët Walkmaxx është një zbulim i shkëlqyer gjerman, i dashur nga miliona përdorues në të gjithë botën. Forma e tij është e ngritur nga toka tek thembra dhe gishtërinjtë, duke ndihmuar në uljen e presionit në këmbë dhe rrjedhimisht duke ndihmuar me një serë problemesh me këmbë, siç janë ënjtja dhe dhimbjet e tjera. Shualli i rrumbullakët gjithashtu mund të ndihmoj në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mirë dhe më aktiv. Speciale rreth këtyre këpucëve me qafë janë shtresat që mund të ndryshohen. Mund t’i ndërroni me shtesat normale ose shtesat me thembër pak më të lartë.

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët e thella Comfort 4.0 për femra 36 24,3
37 25,0
38 25,7
39 26,3
40 27,0
41 27,7
42 28,3
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues, poliestër tekstil
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme kafe, kaltër, silver, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Yllka Nitaj

www.walkmaxx-ks.com

Yllka
Shumë të rehatshme për ecje.

1 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.