Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çizme të gjata Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-91%

Çizmet e reja Walkmaxx Komfort jo vetëm që janë të bukra dhe klasike por në të njëjtën kohë janë shumë të ngrohta, të rehatshme dhe rezistente ndaj ujit.  Me shtresën memory në brendësi ju ofrojnë më shumë rehati. Ju do të dukeni elegante dhe këmbët tuaja do të jenë të ngrohta në çdo moment. Në dispozicion në dy ngjyra: zezë dhe kafe.

Çizme të gjata Comfort

Nga Çmimi i rregullt: 89,90 € Nga


Çmimi special: 7,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Çizmet e reja Walkmaxx Komfort jo vetëm që janë të bukra dhe klasike por në të njëjtën kohë janë shumë të ngrohta, të rehatshme dhe rezistente ndaj ujit.  Me shtresën memory në brendësi ju ofrojnë më shumë rehati. Ju do të dukeni elegante dhe këmbët tuaja do të jenë të ngrohta në çdo moment. Në dispozicion në dy ngjyra: zezë dhe kafe.

Më shumë
Përshkrimi

Pse çizmet e gjata janë kaq dhuratë e mirë?

Çizmet Walkmaxx Comfort janë zgjidhja juaj për ditët e lagështa & ftohta. Me materiale më të mira dhe veti të avasnuara, janë gjithçka që ju dëshironi nga një palë çizme dimërore:

 • Rezistente ndaj ujit
 • Materiali i brendshëm prej pelushi do të mbaj këmbën tuaj rehat
 • Shtresa memory do të ju bëj të ndiheni sikur po ecni në re,
 • Dizajn i veqantë për këmbë të ngrohta

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0 Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0 Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0 Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0
Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënie të përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje

 • Ndjesia e të ecurit këmbëzbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi imazhpër detaje të tjera.

Me hapa të sigurt, shijoni këtë sezonë festive

Përgjatë ecjeve që bëni mbrëmjeve, kur delni në një shëtitje me qenin tuaj, Walkmaxx Comfort çizmet ju sigurojnë ngrohtësinë për të cilën keni nevoj.

Funksioni anti-rrëshqitës do të ju ofroj suportin dhe stabilitetin duke ju ofruar hapa të sigurt dhe pozicionim të duhur të këmbës.Shualli revolucionar i rrumbullakët do të aktivizoj muskujt dhe do të ofroj rehatinë për kohë më të gjatë.

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women High 3.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizmet dimërore të gjata për femra 3.0 36 24,0
37 24,6
38 25,3
39 26,0
40 26,6
41 27,3
42 28,0
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm gomë TPR, materiale tjera
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Najlon
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star