Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çizme dimërore për femra Walkmaxx 3.0 Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbani këmbët tuaja ngrohtë dhe të thata

Shiu, bora dhe moti i ftohtë nuk do të arrijnë tek ju me çizmet e reja dimërore të shkurtëra Walkmaxx Komfort. Kanë mbrojtje të papërshkueshme nga uji që do t'i mbaj këmbët të thata, një funksion të veçantë anti-rrëshqitje që do t'i mbajë hapat tuaj të sigurt. Shtresa memory gjithashtu i bënë ato jashtëzakonisht të rehatshme. Mbi të gjitha, këto çizme të shkurtëra moderne ju mundësojnë pamje klasike ose elegante.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Çizme dimërore për femra Walkmaxx 3.0 Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbani këmbët tuaja ngrohtë dhe të thata

Shiu, bora dhe moti i ftohtë nuk do të arrijnë tek ju me çizmet e reja dimërore të shkurtëra Walkmaxx Komfort. Kanë mbrojtje të papërshkueshme nga uji që do t'i mbaj këmbët të thata, një funksion të veçantë anti-rrëshqitje që do t'i mbajë hapat tuaj të sigurt. Shtresa memory gjithashtu i bënë ato jashtëzakonisht të rehatshme. Mbi të gjitha, këto çizme të shkurtëra moderne ju mundësojnë pamje klasike ose elegante.

Më shumë
Përshkrimi

Elegancë dhe rehati perherë

Me çizmet dimërore Walkmaxx Komfort ne ju prezentojmë zgjidhjen perfekte nëse jeni duke kërkuar këpucë të papërshkueshme nga uji, rehati dhe ngrohtësi dimërore. Janë gjithashtu shumë moderne dhe kombinohen mirë me çdo veshje.

Gjëja më e mirë është që do të ndiheni sikur po ecni në re, për shkak të:

 • shkumës memory,
 • shuallit të rrumbullakët që do t'i përshtatet trupit tuaj në përsosmëri,
 • veshjes së brendshme të butë dhe të ngrohtë,
 • veti anti-rrëshqitëse.

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënie të përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje

 • Ndjesia e të ecurit këmbëzbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi imazh për detaje të tjera.

Komforte në çdo rast

Çizmet Walkmaxx kanë shuallin e famshëm të rrumbullakët që do të mbështes këmbët tuaja dhe do t'ju ndihmojnë të shmangni ndjenjën e pakëndshme të këmbëve të lodhura dhe të enjtura. Kjo do t'ju mundësojë që të qëndroni më gjatë aktiv, pa pasur nevojë të shqetësoheni për këmbët, gjunjët ose nyjet tuaja.

Tani ju do të mund të shijoni ecjen në qytet ose shëtitjen në park.

 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 • Walkmaxx Comfort Winter Boots Women Low 3.0
 

Madhësia 

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizmet dimërore të shkurtra Komfort  3.0 36 24,0
37 24,6
38 25,3
39 26,0
40 26,6
41 27,3
42 28,0
 

Si ta masni këmbën tuaj

Çizmet dimërore për femra për stile të ndryshme

Meqenëse veshja e duhur për raste të veçanta, është e rëndësishme në çdo kohë, ju mund të shikoni modelet tona të tjera të këpucëve dimërore për femra.

Klikoni për më shumë informacione

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, materiale tjera
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Najlon
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star