Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Këpucët Oxford 4.0 për meshkuj Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-83%

Këpucët Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj janë një model i ri në portofolion e Walkmaxx. Dizajni i tyre elegant dhe modern i bënë ato të përshtatshme për çdo rast. Me shuallin e rrumbullakët, materiale të buta dhe trajtim antibakterial, ofrojnë rehatinë e nevojshme pa lënë anash stilin. Në dispozicion në madhësitë 40-46 dhe ngjyrët: e zezë dhe kafe.

Këpucët Oxford 4.0 për meshkuj Pure

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Këpucët Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj janë një model i ri në portofolion e Walkmaxx. Dizajni i tyre elegant dhe modern i bënë ato të përshtatshme për çdo rast. Me shuallin e rrumbullakët, materiale të buta dhe trajtim antibakterial, ofrojnë rehatinë e nevojshme pa lënë anash stilin. Në dispozicion në madhësitë 40-46 dhe ngjyrët: e zezë dhe kafe.

Më shumë
Përshkrimi

Për hapa të sigurt dhe dukje plot stil

Këpucët Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj janë zgjidhje e përsosur për të gjithë që ju nevojitet rehati dhe stabilitet në të njejtën kohë, pa pasur nevoj të bëni kompromis me stilin. Me shuallin e ri të rrumbullakët Walkmaxx, ofrojnë gjithashtu rehati superiore në këmbë. Karakteristikat e modelit Pure Oxford:

 • Pjesa e jashtme e zgjerueshme për stabilitet dhe komfort më të madh
 • Material super i butë dhe i ngrohtë për ditët e vjeshtës
 • Trajtim antibakterial që parandalon shpërndarjen e bakterieve dhe aromave të këqia
 • Dy lloje të lidhëseve në dy ngjyra, të ndryshme për dy opsione 
 • Dizajni i përshtatshëm për çdo rast (të përditshëm dhe atë zyrtar)

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

Trajtim antibakterial

Trajtimi antibakterial mbron këmbën tuaj nga bakteriet. Bakteria dhe djerësitja e këmbës shpesh rezultojnë në aroma të pakëndshme, gjë që trajtimi antibakterial i eviton.

Lexo më shumë rreth linjës Pure

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazh për detaje të tjera.

Të përshtatshme për çdo rast

Këpucët Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj janë zgjidhja e sigurt për të gjithë meshkujt që kërkojnë rehati dhe stil. Ju mund t'i veshni ato në takime zyrtare, përvjetore, ditëlindje apo kur thjesht doni të bëni shëtitje. Me vetitë e avansuara dhe dizajnin modern, do të ju ofrojnë kënaqësi në çdo hap.

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

Trajtim antibakterial për hapa të sigurt

Këpucët Oxford vijnë me dy lloj lidhësesh në ngjyra të ndryshme, që ju lejon kombinimin në dy mënyra. Ata janë të ndërtuara me pjesën e gjerë e cila ofron stabilitet, mbështetje më të mirë dhe gjerësi optimale për rishpërndarjen e presionit. Falë sistemit të përshtatshëm të lehtë dhe trajtimit antibakterial, këmbët tuaja do të jenë në një mjedis të sigurt dhe të shëndetshëm.

 • Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

  Lidhëse ngjyrë: hiri dhe zezë

 • Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

  Lidhëse ngjyrë: të kaltër dhe kafe.

Shuall i rrumbullakët për aktivizim të muskujve dhe qëndrim më të mirë

Një domosdoshmëri e të gjitha këpucëve Walkmaxx është shualli i rrumbullakët. Shualli ndihmon rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mirë dhe më të aftë. Zvogëlon pikat e presionit të këmbëve tuaja duke ju dhënë ndjenjën e ecjes zbathur për hapa të shëndetshëm dhe të rehatshëm . Mund t'iu ndihmojë gjithashtu të shmangni disa probleme të këmbëve, të tilla si ënjtja dhe dhimbje të ngjashme.

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët Pure Oxford për meshkuj 4.0 40 27,0
41 27,7
42 28,3
43 28,9
44 29,6
45 30,3
46 30,9
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm antibacterial treatment, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Selatin Retkoceri

www.topshop-ks.com

Vlerësimi me 5*
Jam shumë i kënaqur me këpucët që po i reklamoni, nëse ka mundësi unë i dua një palë këpucë ngjyrë të zezë nr.45,
Adresa: Selatin Retkoceri,
Rruga "Sherif Ahmeti" nr.8 në Llugaxhi, komuna e Lipjanit

1 Produkte