Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandale 4.0 Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Shijoni verën me ecjet në natyrë apo në qytet me sandalet Walkmaxx Pure për meshkuj, të cilat këtë vit vijnë me materialet më të mira dhe me veti të përmirësuara për rehati maksimale. Trajtimi antibakterial, pjesa e brendshme e sandaleve dhe shualli i rrumbullakët do të ju ofrojnë rehati dhe siguri në çdo hap. Madhësitë 40-46.

Sandale 4.0 Pure

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 9,98 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni verën me ecjet në natyrë apo në qytet me sandalet Walkmaxx Pure për meshkuj, të cilat këtë vit vijnë me materialet më të mira dhe me veti të përmirësuara për rehati maksimale. Trajtimi antibakterial, pjesa e brendshme e sandaleve dhe shualli i rrumbullakët do të ju ofrojnë rehati dhe siguri në çdo hap. Madhësitë 40-46.

Më shumë
Përshkrimi

Shijo ecjet gjatë verës me rehati maksimale

Sandalet Walkmaxx Pure janë sandalet ideale për verë pavarësisht nëse planifikoni të dilni në qytet apo të ecni përgjatë plazhit. Falë vetive të përmirësuara, ato do të:

 • Sigurojnë më shumë stabilitet dhe siguri
 • Ju bëjnë të dukeni dhe ndjeheni mirë falë kallëpit prej lëkure me trajtim antibakterial
 • Përmirësojë ecjen falë shuallit të rrumbullakët
 • Kombinohen me çdo lloj veshje

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0

Trajtim antibakterial

Trajtimi antibakterial mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Bakteriet dhe djerësitja e këmbëve shpesh rezulton në aroma të pakëndshme, të cilat tretmani antibakterial ndihmon të parandaloj.

Lexoni më shumë rreth benefiteve të linjës Pure

Shikoni benefitet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazh për detaje të tjera.

Përparësi të reja të avansuara për rehati më të madhe

Sandalet Walkmaxx për meshkuj janë përmirësuar për të ju ofruar rehati më të madhe dhe më shumë siguri. Pjesa e fundit është bërë nga lëkura e cila është e butë për prekje dhe i mban larg aromat e pakëndshme falë trajtimit antibakterial. Pjesa e jashtme është më e gjerë për të ju ofruar stabilitet më të mirë, ndërsa pjesa e poshtme është e përbërë nga shkuma EVA për amortizimin e lëvizjeve që mund të keni gjatë ecjes, derisa shualli i rrumbullakët qëndron i njejti për t'i parandaluar të gjitha problemet me këmbë.

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0

Shuall inovativ i rrumbullakët, i zhvilluar në Gjermani

Falë shuallit të rrumbullakët të zhvilluar në Gjermani, pesha juaj trupore do të shpërndahet njëtrajtësisht duke përmirësuar qëndrimin trupor dhe duke ju ndihmuar të lironi presionin në pikat kyqe, nga gjunjët dhe nyjet. Falë shuallit të rrumbullakët, ju mund të parandaloni problemet me këmbë, siç janë lendimet e këmbëve, djerësitja, dhe aromat e pakëndshme.

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandalet Pure për meshkuj 4.0 40 26,3
41 27,1
42 27,8
43 28,5
44 29,1
45 29,8
46 30,4
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm lëkurë
Materiali : i jashtëm PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme hiri, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.