Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandalet për femra 4.0 Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Të përsosura për ecje gjatë verës, si në natyrë ashtu edhe në qytet - sandalet Walkmaxx Pure sjellin një pamje të sofistikuar me veti të përmirësuara për rehati maksimale. Trajtimi antibakterial, pjesa e brendshme e sandaleve dhe shualli i rrumbullakët do të ju ofrojnë rehati dhe siguri në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra dhe madhësi 36-40.

Sandalet për femra 4.0 Pure
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 60
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Të përsosura për ecje gjatë verës, si në natyrë ashtu edhe në qytet - sandalet Walkmaxx Pure sjellin një pamje të sofistikuar me veti të përmirësuara për rehati maksimale. Trajtimi antibakterial, pjesa e brendshme e sandaleve dhe shualli i rrumbullakët do të ju ofrojnë rehati dhe siguri në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra dhe madhësi 36-40.

Më shumë
Përshkrimi

Sandalet e përsosura për ecjet gjatë verës

Sandalet Walkmaxx Pure janë të duhurat për ecjet gjatë verës si në natyrë ashtu edhe në qytet. Falë vetive të përmirësuara, ato do të:

 • Sigurojnë më shumë stabilitet dhe siguri me pjesën e gjerë
 • Ju bëjnë të dukeni dhe ndjeheni mirë falë kallëpit prej lëkure me trajtim antibakterial
 • Përmirësojnë ecjen falë shuallit të rrumbullakët
 • Kombinojnë çdo veshje vere me dizajnin e ngjyrave moderne

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0

Trajtim antibakterial

Trajtimi antibakterial mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Bakteriet dhe djerësitja e këmbëve shpesh rezulton në aroma të pakëndshme, të cilat tretmani antibakterial ndihmon të parandaloj.

Lexoni më shumë rreth benefiteve të linjës Pure

Shikoni benefitet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro mbi kursor për detaje të tjera.

Veti të avansuara për rehati shtesë

Krahasuar me modelet e vjetra, sandalet Walkmaxx Pure për femra janë përmirësuar për rehati më të madhe dhe hapa më të sigurt. Pjesa e jashtme është bërë më e gjerë për të reduktuar pikat e presionit dhe për të ju ofruar stabilitet më të madh. Kallëpi prej lëkure duket shkëlqyeshëm dhe mban larg aromat e pakëndshme falë trajtimit antibakterial.

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0

Shuall i rrumbullakët, ju ndihmon rreth problemeve me këmbë

Derisa shumë përmirësime janë bërë, më e mira e Walkmaxx-ave ka mbetur e njejtë. Falë shuallit të rrumbullakët që është zhvilluar në Gjermani, që njëtrajtësisht shpërndan peshën e trupit dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit trupor dhe lirimit të presionit në gjunjë dhe nyje, ju ndihmon gjithashtu të parandaloni problemet më këmbë, si lëndimet, djerësitjen dhe probleme të ngjashme.

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandalet Pure për femra 4.0 36 23,7
37 24,4
38 25,0
39 25,7
40 26,3
41 27,1
42 27,8
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm lëkurë
Materiali : i jashtëm PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme bardhë, flower, rozë, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Behare

www.walkmaxx-ks.com

Produkt me pesë yje
E vlerësova me maksimum,sepse prodhimet e Walkmax me të vërtetë janë të rehatshme.

mejreme hoti

www.topshop-ks.com

shume te mira
*****

2 Produkte

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!