Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
-50%
ID: 110074027 SKU: 110074027

Peshore digjitale Wellneo

Përshkrim I shkurtër

Kjo peshore digjitale nga Wellneo do t'ju ndihmojë ta përcillni peshën trupore nga rehatia e shtëpisë. Është e punuar nga xhami i zi, rezistent ndaj goditjeve. Ka teknologji të kalibrimit automatik, aktivizohet pasi të shkelni mbi të dhe fiket automatikisht. Ka 4 senzorë me saktësi të lartë, që ju sigurojnë matje të saktë, si dhe ekran LCD 60x25mm. Funksionon me bateri CR2032 (një bateri është e përfshirë). Dimensionet e peshores: 30x30cm.

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 9,95 €

Momente magjike me oferta festive!
Peshore digjitale Wellneo
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Kjo peshore digjitale nga Wellneo do t'ju ndihmojë ta përcillni peshën trupore nga rehatia e shtëpisë. Është e punuar nga xhami i zi, rezistent ndaj goditjeve. Ka teknologji të kalibrimit automatik, aktivizohet pasi të shkelni mbi të dhe fiket automatikisht. Ka 4 senzorë me saktësi të lartë, që ju sigurojnë matje të saktë, si dhe ekran LCD 60x25mm. Funksionon me bateri CR2032 (një bateri është e përfshirë). Dimensionet e peshores: 30x30cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyra më e lehtë për ta monitoruar peshën

Të shkelësh mbi një peshore nuk është fort ndjesi e mirë, pasi mund të ndjejmë pasiguri rreth peshës. Por me karakteristikat praktike, kjo peshore do ta bëjë procesin e matjes një përvojë më të lehtë. Peshorja Gymbit ofron matje të saktë të peshës trupore, duke ju mundësuar ta monitoroni peshën dhe shëndetin. Ekrani LCD ka madhësi të mjaftueshme (60x25mm), i cili ju mundëson t'i shihni shifrat pa pasur nevojë të përkuleni.

Ja çka e bën këtë produkt të mrekullueshëm:

  • 4 senzorë të kalibrimit automatik, të cilët tregojnë peshën e saktë brenda sekondave;
  • Pa butona – peshorja aktivizohet kur shkelni mbi të dhe fiket automatikisht;
  • Xham rezistent ndaj goditjeve, për më shumë qëndrueshmëri;
  • Ekran i madh LCD, me shifra që lexohen lehtë;
  • Dizajn tërheqës, që përshtatet thuajse në çdo zonë.

Si funskionon?

Për saktësi maksimale, vendosni këtë peshore në një sipërfaqe të fortë dhe të sheshtë – shmangni tepihat. Hipni mbi të, prisni disa sekonda dhe lexoni peshën tuaj pa pasur nevojë të përkuleni. Falë senzorëve / teknologjisë së kalibrimit automatik, kjo peshore ofron matje me saktësi të lartë. Për ta aktivizuar, vetëm hipni mbi të. Nuk ka nevojë ta ndalni, pasi të zbrisni, peshorja do të ndalet vet automatikisht pas disa sekondash.

E rehatshme, cilësore, praktike

E punuar me xham të qëndrueshëm dhe trashësi 5mm, kjo peshore po ashtu ka mbajtëse anti-rrëshqitëse në pjesën e poshtme. Është shumë e lehtë për t'u përdorur, po ashtu pastruar – thjeshtë fshini sipërfaqen me një leckë të lagur. Pesha minimale që e mat kjo peshore, është 2.5kg, kurse pesha maksimale është 180kg.

Një produkt i domodoshëm për monitorimin e peshës

Kjo peshore do t'ju ndihmojë ta monitoroni peshën në mënyrë të saktë dhe të lehtë. Duke përcjellur peshën, ju përcillni dhe kujdeseni edhe për shëndetin tuaj po ashtu. Peshorja funksionon me bateri CR2032 (një bateri është e përfshirë), andaj mund të filloni ta përdorni menjëherë. Me këtë peshore, ju monitoroni peshën derisa ta arrini formën e ëndrrave.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star