Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.
Photo
Video
ID: 110071663 SKU: 110071663

Rrip mbështetës për dorë Wellneo

Përshkrim I shkurtër

Ky rrip dore është dizajnuar që të menaxhojë parehatinë në dorë dhe t’ia ofrojë mbështetjen e duhur. Mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme dhe është i përsosur për njerëzit që kanë dhimbje në kyçe të duarve.

Rrip mbështetës për dorë Wellneo
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 60
Më shumë

Ky rrip dore është dizajnuar që të menaxhojë parehatinë në dorë dhe t’ia ofrojë mbështetjen e duhur. Mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme dhe është i përsosur për njerëzit që kanë dhimbje në kyçe të duarve.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështetja që i duhet duarve tuaja

Nyjet e kyçeve luajnë të rëndësishëm në lëvizjet bazike, si për shembull të shkruarit. E nëse paraqitet parehatia apo dhimbja në muskuj, do të ndikojë negativisht në aktivitetet e përditshme, e madje edhe në jetën e një personi. Andaj, kemi dizajnuar rripin mbështetës për dorë, për t’ua ofruar mbështetjen që ju duhet muskujve tuaj.

Rrip mbështetës për dorë

Si funksionon ky rrip?

Rripi mbështetës nga Wellneo funksionon duke ofruar mbështetje dhe ndihmon në lehtësimin e tensionit në muskujt e kyçit të dorës. Është i punuar me materiale të rehatshme, saqë lehtësisht vendoset dhe do të harroni që e keni në dorë.

Por sekreti i vërtetë qëndron brenda produktit, ku edhe është i vendosur magneti.

Rrip mbështetës për dorë

Karakteristikat e produktit

 • Zvogëlon parehatinë në shpinë
 • I lehtë dhe fleksibil
 • Madhësi standarte
 • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
 • Përmirëson fleksibilitein e nyjeve
 • Mund të vendoset nën rroba
Rrip mbështetës për dorë

Jetoni një jetë më të mirë

 • Rrip mbështetës për dorë

  Realizoni atë ecjen malore që e keni planifikuar qysh moti.

 • Rrip mbështetës për dorë

  Filloni të luani përsëri tenis, sikurse Roger Federer.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star